- DHINK

Цена
€9 71 / 18 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Детска нощна лампа с бяла и цветна светлина. Функция за докосване за промяна на цвета.
- Материал: ATBC PVC + електронни компоненти
- Работи с 3 x LR44 батерии (включени)
- Размер 9 x 6 x 6 см
- Изключва се след 15 минути работа.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Опаковка | кутия |
| Материал | пластмаса |
| Цвят | оранжев |
| Пол | детски |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип лампа | Нощна лампа |
| Източник на светлина | LED (Вграден) |
| Мощност (W) | 0.5 |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Оранжев |
| С димер | Не |
| Цветна температура | 3000K Топло бяло |
| Сензорно управление | Не |
| Смарт / Управление чрез приложение | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Височина (cm) | 12 |
| Материал | Силикон |
| Тип цокъл | Вграден LED |
| Тегло | 0.00кг |
Нощна лампа Dhink® mini Tiger – оранжева
Донесете уютна и топла светлина в детската стая с тази очарователна нощна лампа във формата на тигър. Меката LED светлина е щадяща за очите и идеална за преди лягане.
Ключови Предимства
- Сладък дизайн — Забавен тигър в ярко оранжев цвят, който децата обожават.
- Мека LED светлина — Енергийно ефективна и нежна, подходяща за бебешка или детска стая.
- Безопасна и издръжлива — Изработена от безопасни за деца материали с ниско отделяне на топлина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип лампа | Нощна лампа |
| Източник на светлина | LED (Вграден) |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Оранжев |
| Материал | Силикон |
Какво има в кутията
- Нощна лампа Dhink® mini Tiger
- Батерия (включена)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




